KURUMSAL

Destek Sacı: PVC kapı ve pencere sistemlerinin temel yapı taşlarından biridir. Destek sacı, PVC sistemlerinin iskeletini oluşturur ve plastik profillere mukavemet kazandırır. Ayrıca PVC Destek Sacı, ısı ve ses yalıtımı sağlar onun yanı sıra rüzgar gücüne karşı direnç sağlar. Her şeyden önemlisi Destek Sacları, PVC’lerin uzun ömürlü olması ve şeklinde bozukluklar oluşmaması için en önemli destekleyicilerdir.

Firmamız 2004 yılından bu yana, PVC destek sacı üretmekte ve 300’ün üzerinde firmaya ürün vermektedir. PVC Destek sacı alanında, Türkiye’nin tartışmasız en büyük kuruluşlarından olan Keçeci Metal, son teknoloji makina parkuruna sahip, tesisleri ile müşterilerinin tüm destek sacı ihtiyaçlarına hızlı ve tutarlı bir şekilde cevap verebilmektedir. A1 ve A2 kalite galvanizli sac ve destek sacı satışı yapan firmamız, 25 - 50 ton üzeri ihracat kayıtlı satış yapabilmektedir.

Hızla globalleşen dünyada ve küreselleşen ekonomide, sektörün ihtiyaçlarına cevam verebilmenin gururunu yaşayan firmamız, her geçen gün bünyesine kattığı yeni müşterileri ile büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz : En kaliteli hammaddeleri kullanarak, en ekonomik fiyatlarla piyasaya sunmayı ve sunarken de kalitesinden ödün vermemeyi ve sürekli müşteri memnuniyetini kendimize misyon edindik. 

Vizyonumuz : Konusunda lider, saygın, çalışan, tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, iyi yönetilmiş süreçlerle müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmaktır.